HURT PALIW

Zajmujemy się sprzedażą oleju napędowego, oleju napędowego grzewczego oraz benzyn.
Od początku naszej działalności systematycznie i z dużym powodzeniem bierzemy udział w przetargach publicznych na olej napędowy i olej napędowy grzewczy.
Sprzedawane przez nas paliwa są najwyższej jakości, kupowane są od największych polskich producentów. Naszym głównym dostawcą jest spółka Orlen Paliwa z grupy ORLEN. Naszymi miejscami załadunku paliw są bazy paliwowe należące do Grupy PERN S.A. oraz Orlen S.A.
Naszymi klientami są firmy transportowe, stacje paliw oraz klienci indywidualni.
Każdy z naszych odbiorców ma indywidualnie ustalany rabat w zależności od ilości kupowanego paliwa, terminu płatności.
Posiadamy nowoczesne cysterny wyposażone są w elektroniczne urządzenia pomiarowe, które dokładnie pokazują ilość dostarczonego paliwa w temperaturze rzeczywistej i temperaturze referencyjnej 15C. Po zakończeniu dostawy klient otrzymuje dokument WZ potwierdzający ilość dostarczonego paliwa.
Nasza flota transportowa składa się z autocystern, zestawów autocystern z przyczepą oraz zestawu ciągnika siodłowego z naczepą o pojemnościach 17m3 – 32m3.

Olej napędowy

Olej napędowy zawiera pakiet dodatków uszlachetniających poprawiający smarność i odporność na utlenianie, zmniejszający zadymienie spalin, działający przeciwkorozyjnie i biobójcz0, o działaniu deemulgującym oraz przeciw piennym, może również zawierać znacznik, a dzięki zawartości detergentów poprawia się czystość wtryskiwaczy paliwa. W ofercie posiadamy olej napędowy z dodatkiem biokomponentów „B7” oraz bez dodatków „B0” w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Na specjalne zamówienie możemy dostarczyć olej napędowy arktyczny (ONA), przeznaczony dla silników pracujących w skrajnie niskich temperaturach.

Olej napędowy grzewczy

Należymy do sieci Autoryzowanych Dystrybutorów Ekoterm (ADE).
Olej napędowy grzewczy Ekoterm produkowany jest przez grupę Orlen S.A. Jest to ekologiczne oraz ekonomiczne rozwiązanie grzewcze. Olej napędowy grzewczy Ekoterm zapewnia przyjazność dla środowiska, ponieważ jest praktycznie bezodpadowym paliwem grzewczym z powodu niskiej zawartości siarki. Jego temperatura zapłonu jest bardzo wysoka, więc jest bardziej bezpiecznym źródłem energii w porównaniu z innymi rozwiązaniami grzewczymi. Najczęściej stosowany jest w domach jednorodzinnych, szkołach, urzędach.

Benzyna bezołowiowa

Benzyna jest jednym z najbardziej popularnych paliw na świecie. Sprzedawana przez nas benzyna produkowana jest przez Orlen S.A. Benzyna zapewnia wykorzystanie pełnej mocy samochodu, równomierną pracę silnika w niskich oraz wysokich temperaturach oraz zużycie mniejszej ilości paliwa.

ZBIORNIKI NA PALIWA

Zajmujemy się również sprzedażą zbiorników do magazynowania paliw płynnych, płynu AdBlue. Wyroby oferowane przez nas są najwyższej jakości oraz posiadają wszelkie dopuszczenia i certyfikaty. Naszym głównym dostawcą zbiorników jest firma z Torunia SWIMER.W zależności od potrzeb klientów dostępne są różne wersje zbiorników z podziałem na:
  • pojemność
  • wydajność
  • system pomiarowy
  • mobilność
W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy do kontaktu osoby indywidualne, firmy transportowe oraz podmioty z sektora publicznego.